2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Hakkımızda

Verinin önemi ve değeri her geçen gün daha da artmakta. Öyle ki veri, artık yeni dünyanın petrolü olarak nitelendirilmektedir. Tıpkı petrol gibi ham olarak elde edilen verinin değeri de analiz edilerek, işlenerek, yorumlanarak belli bir amaç doğrultusunda kullanmak amacıyla bilgiye dönüştürüldüğünde ortaya çıkar.

Günümüzde bireysel veya kurumsal veri üretiminin sınırı neredeyse yok gibidir. Bu durum doğru veriye ulaşmayı, onu analiz etmeyi ve değerli bilgiye dönüştürmeyi her geçen gün daha da zorlaştırmaktadır. Verinin ham halinden değerli bilgiye dönüştüğü ana kadar geçen sürede doğru yöntemleri, araçları ve uygulamaları kullanmak gerekmektedir. İşte tam bu noktada Data Zone Center devreye girmektedir.

Data Zone Center olarak 15 yıllık tecrübe ve birikime sahip ekibiyle, SQL, veri ambarı, iş zekâsı, veri madenciliği, büyük veri, veri tabanı alanlarında verdiğimiz eğitimler ile verinin bilgiye dönüştürülmesi sürecinde size rehberlik etmek için varız.

Yirmiye yakın farklı sektörde edindiğimiz tecrübe ile sadece eğitim alanında değil veri ile ilgili çalışan tüm profesyonellere ve kurumlara yönelik, tüm veri tabanları, ETL araçları ve iş zekası raporlama araçları ile uzun yıllardır çalışmış deneyimli ekibimizle danışmanlık ve proje çözümleriyle de yanınızdayız.

 

Misyonumuz

Eğitim, danışmanlık, proje çözümleri hizmetlerinde müşterimizin ihtiyaçlarını önceliğimiz olarak benimsemek ve onlara ihtiyaçları olan hizmeti hızlı, kaliteli ve eksiksiz sunmak.

Vizyonumuz

Veri tabanı, veri ambarı, iş zekâsı, büyük veri, veri madenciliği vb. alanlarda sunduğumuz eğitim, danışmanlık ve proje hizmetlerinde, yıllara dayanan tecrübemiz, bilgi birikimimiz ile farklılık yaratarak, gerek bireysel gerekse kurumsal çözümler sağlama noktasında Türkiye’nin lider, güvenilir kurumu olmak.