2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Ekibimiz

Yusuf Arslan

Yusuf Arslan

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Yusuf Arslan kariyerine veri ambarı uzmanı olarak başlamıştır. 2008 yılında kurduğu Datawarehouse Türkiye gönüllü oluşumu ile 30’dan fazla üniversitede konferans, seminer, ücretsiz eğitimler ve workshoplar düzenlemiştir.

2015 yılında kurucusu olduğu VeriNEP şirketi ile birlikte Veri Ambarı, İş Zekâsı, Büyük Veri alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

2017-2019 yılları arasında Şehir Üniversitesinde Yüksek Lisans programında Veri Ambarı eğitimleri vermiştir.

Birçok farklı teknoloji ile büyük ölçekli projeler yapmış ve onlarca kurumsal ve grup eğitimleri vermiş olan Yusuf Arslan hakkında detaylı bilgiye Linkedin profile ulaşabilirsiniz.

Talip Hakan Öztürk

Talip Hakan Öztürk

Talip Hakan ÖZTÜRK, eğitim dili Rusça olan Azerbaycan Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden 2005 yılında bölüm birinciliği ile mezun oldu. Sağlık sektöründe Sistem yöneticisi olarak başlayan çalışma hayatı, Finans ve Telekom sektörlerinde Veritabanı yöneticisi olarak devam etmiştir. Veritabanı teknolojileri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. ”Bilgi çok değerli bir hazinedir ve paylaştıkça çoğalır” düşüncesiyle öğrenmeyi ve öğrendiklerini paylaşmayı seven biridir. Veritabanı uzman sayısının artırılması yönünde önemli çalışmalar yürütmektedir. 2016 yılında faaliyetine başlayan Veridata Bilgi Teknolojileri veritabanı danışmanlık şirketinin kurucu ortağıdır. Ekibi ile Kamu ve özel sektördeki tüm veritabanı kullanıcılarına, yakın/uzak küçük/büyük demeden ülkemizin her köşesine kaliteli hizmet götürmeyi hedeflemiştir. 2012 yılında Oracle tarafından ülkemizde 7 kişide bulunan Oracle ACE ödülününe layık görülmüştür. 10g/11g/12c OCP (Oracle Certified Professional) sertifikalarına sahip olup, 2019 yılı sonunda OCM (Oracle Certified Master) sınavından başarıyla geçerek ülkemizde ve dünyada sayılı kişilerde olan OCM ünvanını almıştır.

Veysel Güren

Veysel Güren

2005 yılında İş Zekası uzmanı olarak IT sektöründe çalışmaya başlayan Veysel Güren bu alanda önde gelen kurumlarda danışmanlık vererek 2008 yılında kurucu ortağı olduğu GNA’yı faaliyete geçirmiştir. Burada teknik liderlik, profesyonel hizmetler ve satış yönetimi alanlarında çalışarak girişimcilik kariyerini sürdürmüştür. Önde gelen birçok yerli ve uluslararası kurumdaki veri ambarı ve iş zekası projelerinde yer almış ve başarıyla sonuçlandırılmasını sağlamıştır. Şu anda Datum firması kurucusu olarak Veri Bilimi ve Büyük Veri alanlarında niş çözümler sunmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Güneş Erol

Güneş Erol

1978 İstanbul Doğumlu olan Güneş Erol, İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik&Bilgisayar Bilimleri(Math&Comp Science) 2002 yılında bitirdi. Çalışma hayatına Technical Pre-sales olarak başlayan Güneş, sonrasında teknik yönde iş hayatını devam ettirdi. 2004 Yılından beri Oracle Teknolojileriyle birlikte çalışan Güneş EROL, 2011 yılında Application Technology alanında Oracle Ace ünvanına layık görüldü. Güneş, bu alanda ülkemizde ACE ünvanını almaya hak kazanın ilk kişidir. Güneş, Oracle E-Business Suite R11i ve R12 ERP yazılımları, Oracle RAC, Oracle Appliance Family (Oracle Exadata, Oracle Minicluster ve ODA cihazı) ürün ailelerinde kurulum, sürüm yükseltme, yama işlemleri, performans artırımları konusunda sayısız projede yer almıştır. Farklı projelerde Oracle RAT, Data Guard, Goldengate gibi gelişmiş teknolojileri kullanarak farklı projelerde yer almıştır. Oracle 10g OCP, Oracle 11g OCP ve Oracle E-Business Suite R12 Uygulamaları Veritabanı Yöneticisi Sertifikası vb. birçok serfikaya sahiptir. OTN(Oracle Technical Network) tartışma Forumu’nda dünya üçüncülüğüne kadar yükselen en aktif kullanıcılardan biridir. Oracle Cloud ve Oracle Teknolojileri konusunda çeşitli üniversite ve özel günlerden konuşmalar va sunumlar yapmaktadır. Kariyerine Veridata Bilişim Teknolojileri Kurucu Ortağı olarak devam etmektedir.